138441 - KOMUTATOR

Komutator wirnika alternatora 138441

Dostępność

Wysyłka natychmiast >10


Zamienniki

Kodtowaru Obrazek Producent Stan Cena Opis
GEBE 30 17.86 Komutator wirnika alternatora 138441
RNL 10 22.73 Komutator wirnika alternatora 138441/2 sztuki
RNL 1 8.75 PIERŚCIEŃ 138441

Zastosowania

FIAT 46231670
FIAT 46231692
FIAT 46231696
FIAT 46231698
FIAT 46231705
FIAT 46231722
FIAT 46404424
FIAT 46407647
FIAT 46407648
FIAT 46412678
FIAT 46412679
FIAT 46412681
FIAT 46413021
FIAT 46420960
FIAT 46420962
FIAT 46420963
FIAT 46420965
FIAT 46420966
FIAT 46428729
FIAT 46428733
FIAT 46428734
FIAT 46430110
FIAT 46430112
FIAT 46430524
FIAT 46430526
FIAT 46430527
FIAT 46430530
FIAT 46430533
FIAT 46432411
FIAT 46434931
FIAT 46436507
FIAT 46437412
FIAT 46437413
FIAT 46445660
FIAT 46448433
FIAT 46448434
FIAT 46464276
FIAT 46472226
FIAT 46559015
FIAT 46740243
FIAT 46763532
FIAT 46765838
FIAT 60812535
FIAT 7762899
FIAT 7769840
FORD 1053656
FORD 1066407
FORD 1071383
FORD 1072455
FORD 1074633
FORD 1079312
FORD 1090085
FORD 1097304
FORD 1097305
FORD 7312901
FORD 95FF10300AA
FORD 95FF10300AB
FORD 95FF10300AC
FORD 95GB10300LA
FORD 95GB10300LB
FORD 95GB10300MA
FORD 95VB10300BB
FORD 95VB10300BC
FORD 96FF10300DC
FORD 97AB10300AA
FORD 97AB10300AB
FORD 97AB10300AC
FORD 97AB10300AD
FORD 97AB10300AE
FORD 98AB10300DC
FORD 98AB10300DD
FORD 98AB10300DE
FORD 98AB10300GC
FORD 98AB10300GD
FORD 98AB10300GE
FORD 98AB10300GF
FORD 98AB10300GG
FORD 98AB10300GJ
FORD 98AB10300JA
FORD 98AB10300JB
FORD IM5T10300BA
HITACHI LR150-191
LUCAS ELECTRICAL 54022464
LUCAS ELECTRICAL 54022498
MAGNETI MARELLI 63320277
MAGNETI MARELLI 63320305
MAGNETI MARELLI 63320309
MAGNETI MARELLI 63320315
MAGNETI MARELLI 63320333
MAGNETI MARELLI 63320511
MAGNETI MARELLI 63321200
MAGNETI MARELLI 63321205
MAGNETI MARELLI 63321227
MAGNETI MARELLI 63321229
MAGNETI MARELLI 63321231
MAGNETI MARELLI 63321232
MAGNETI MARELLI 63321233
MAGNETI MARELLI 63321234
MAGNETI MARELLI 63321235
MAGNETI MARELLI 63321238
MAGNETI MARELLI 63321239
MAGNETI MARELLI 63321241
MAGNETI MARELLI 63321243
MAGNETI MARELLI 63321244
MAGNETI MARELLI 63321245
MAGNETI MARELLI 63321252
MAGNETI MARELLI 63321253
MAGNETI MARELLI 63321257
MAGNETI MARELLI 63321270
MAGNETI MARELLI 63321276
MAGNETI MARELLI 63321277
MAGNETI MARELLI 63321278
MAGNETI MARELLI 63321280
MAGNETI MARELLI 63321281
MAGNETI MARELLI 63321282
MAGNETI MARELLI 63321283
MAGNETI MARELLI 63321285
MAGNETI MARELLI 63321295
MAGNETI MARELLI 63321299
MAGNETI MARELLI 63321300
MAGNETI MARELLI 63321310
MAGNETI MARELLI 63321311
MAGNETI MARELLI 63321313
MAGNETI MARELLI 63321315
MAGNETI MARELLI 63321321
MAGNETI MARELLI 63321324
MAGNETI MARELLI 63321328
MAGNETI MARELLI 63321332
MAGNETI MARELLI 63321333
MAGNETI MARELLI 63321340
MAGNETI MARELLI 63321343
MAGNETI MARELLI 63321344
MAGNETI MARELLI 63321345
MAGNETI MARELLI 63321346
MAGNETI MARELLI 63321348
MAGNETI MARELLI 63321349
MAGNETI MARELLI 63321351
MAGNETI MARELLI 63321355
MAGNETI MARELLI 63321356
MAGNETI MARELLI 63321358
MAGNETI MARELLI 63321361
MAGNETI MARELLI 63321367
MAGNETI MARELLI 63321389
MAGNETI MARELLI 63321391
MAGNETI MARELLI 63321398
MAGNETI MARELLI 63321402
MAGNETI MARELLI 63321405
MAGNETI MARELLI 63321412
MAGNETI MARELLI 63321418
MAGNETI MARELLI 63321419
MAGNETI MARELLI 63321421
MAGNETI MARELLI 63321422
MAGNETI MARELLI 63321423
MAGNETI MARELLI 63321425
MAGNETI MARELLI 63321426
MAGNETI MARELLI 63321436
MAGNETI MARELLI 63321453
MAGNETI MARELLI 63321461
MAGNETI MARELLI 63321497
MAGNETI MARELLI 63321501
MAGNETI MARELLI 63321506
MAGNETI MARELLI 63321600
MAGNETI MARELLI 63321602
MAGNETI MARELLI 63321603
MAGNETI MARELLI 63321604
MAGNETI MARELLI 63321606
MAGNETI MARELLI 63321607
MAGNETI MARELLI 63321610
MAGNETI MARELLI 63321611
MAGNETI MARELLI 63321613
MAGNETI MARELLI 63321615
MAGNETI MARELLI 63321617
MAGNETI MARELLI 63321618
MAGNETI MARELLI 63321620
MAGNETI MARELLI 63321625
MAGNETI MARELLI 63321626
MAGNETI MARELLI 63321629
MAGNETI MARELLI 63321636
MAGNETI MARELLI 63321640
MAGNETI MARELLI 63321641
MAGNETI MARELLI 63321658
MAGNETI MARELLI 63321661
MAGNETI MARELLI 63321666
MAGNETI MARELLI 63321669
MAGNETI MARELLI 63321671
MAGNETI MARELLI 63321678
MAGNETI MARELLI 63321679
MAGNETI MARELLI 63321691
MAGNETI MARELLI 63321692
MAGNETI MARELLI 63321693
MAGNETI MARELLI 63321695
MAGNETI MARELLI 63321702
MAGNETI MARELLI 63321704
MAGNETI MARELLI 63321705
MAGNETI MARELLI 63321712
MAGNETI MARELLI 63321723
MAGNETI MARELLI 63321724
MAGNETI MARELLI 63321727
MAGNETI MARELLI 63321730
MAGNETI MARELLI 63321730A
MAGNETI MARELLI 63321730B
MAGNETI MARELLI 63321746
MAGNETI MARELLI 63321747
MAGNETI MARELLI 63321802
MAGNETI MARELLI 63321804
MAGNETI MARELLI 63321823
MAGNETI MARELLI 63340004
MAGNETI MARELLI 63341238
MAGNETI MARELLI 63341239
MAGNETI MARELLI 63341243
MAGNETI MARELLI 63341244
MAGNETI MARELLI 63341321
MAGNETI MARELLI 63341345
MAGNETI MARELLI 63341666
MAGNETI MARELLI 63341679
MAGNETI MARELLI 63341695
MAGNETI MARELLI 63341727
MERCEDES BENZ 1601540101
MERCEDES BENZ 1601540201
NISSAN 23100-2F000
NISSAN 23100-2F001
NISSAN 23100-2F010
NISSAN 23100-2F200
NISSAN 23100-2F201
NISSAN 23100-2F210
OE 063321734000
OE 063321819000
OE 1001869
OE 101210-0870
OE 101210-0871
OE 101210-0920
OE 101210-0921
OE 101210-0940
OE 101210-0960
OE 101210-1100
OE 101210-1101
OE 101210-1320
OE 101210-1321
OE 101210-1390
OE 101210-1391
OE 101210-1480
OE 1015821
OE 102211-8281
OE 102211-8410
OE 102211-8460
OE 102211-8480
OE 102211-8481
OE 102211-8570
OE 102211-8571
OE 1032139
OE 1053656
OE 1058821
OE 1066407
OE 1071383
OE 1072455
OE 1073049
OE 1074633
OE 1079312
OE 1090085
OE 1097304
OE 1097305
OE 1107444
OE 1107446
OE 1117829
OE 1122105
OE 1126051
OE 1128296
OE 1136152
OE 1144182
OE 1151214
OE 1215766
OE 1219711
OE 1221059
OE 1301377
OE 1301496
OE 1301511
OE 1301530
OE 1305962
OE 1307487
OE 1322573
OE 1361258
OE 1361259
OE 1426014
OE 1511220
OE 1535437
OE 1673520
OE 1M5T10300BA
OE 1M5T10300BB
OE 1M5T10300BC
OE 1M5T10300BD
OE 2871A167
OE 2871A168
OE 2871A301
OE 2871A303
OE 2871A306
OE 2M5T10300AB
OE 2M5T10300AC
OE 2M5T10300AD
OE 3N1110300AB
OE 3N1110300AC
OE 3N1110300AD
OE 3N1110300AE
OE 3N1110300AF
OE 46823540
OE 5030343
OE 54022443
OE 54022453
OE 54022459
OE 54022468
OE 54022498
OE 54022521
OE 54022527
OE 54022549
OE 7312901
OE 93180104
OE 95FF10300AA
OE 95FF10300AB
OE 95FF10300AC
OE 95FF10300AD
OE 95GB10300LA
OE 95GB10300LB
OE 95GB10300MA
OE 95GB10300MB
OE 95VB10300BB
OE 95VB10300BC
OE 96FF10300DB
OE 96FF10300DC
OE 97AB10300AA
OE 97AB10300AB
OE 97AB10300AC
OE 97AB10300AD
OE 97AB10300AE
OE 98AB10300DC
OE 98AB10300DD
OE 98AB10300DE
OE 98AB10300DF
OE 98AB10300DG
OE 98AB10300DH
OE 98AB10300DJ
OE 98AB10300GC
OE 98AB10300GD
OE 98AB10300GE
OE 98AB10300GF
OE 98AB10300GG
OE 98AB10300GH
OE 98AB10300GJ
OE 98AB10300GK
OE 98AB10300GL
OE 98AB10300GM
OE 98AB10300JA
OE 98AB10300JB
OE 98AB10300JC
OE 98AB10300JD
OE 98AB10300JE
OE 98AB10300JF
OE 98AB10300JG
OE 98VB10300BC
OE 9S5110346BA
OE EGL1304
OE F0NN10B376BB
OE F2NN10B376AA
OE R95FF10300AC
OE R95GB10300MA
OE R95GB10300MB
OE R95VB10300BB
OE R97AB10300AD
OE R97AB10300AE
OE YS6110300BF
OE YS6110300CA
OE YS6110300CC
OE YS6110300DB
PEUGEOT 9631324980
ROVER YLE10075
ROVER YLE10113
ROVER YLE10124
ROVER YLE10128
ROVER YLE101520
ROVER YLE101530
ROVER YLE101790
ROVER YLE101840
ROVER YLE101850

Indeksy

063321734000

AS-PL

063321819000

AS-PL

063321826000

AS-PL

063341658000

AS-PL

063377002010

AS-PL

063377008010

AS-PL

063377009010

AS-PL

063377423010

AS-PL

063377424010

AS-PL

063377425010

AS-PL

1001869

AS-PL

1012100160

AS-PL

1012100161

AS-PL

1012100921

AS-PL

1012100950

AS-PL

1012100951

AS-PL

1012100960

AS-PL

1012100961

AS-PL

1012100970

AS-PL

1012100971

AS-PL

1012101120

AS-PL

1012101190

AS-PL

1015821

AS-PL

1022118010

AS-PL

1022118030

AS-PL

1022118031

AS-PL

1022118040

AS-PL

1022118041

AS-PL

1022118060

AS-PL

1022118061

AS-PL

1022118070

AS-PL

1022118071

AS-PL

1022118080

AS-PL

1022118081

AS-PL

1022118200

AS-PL

1022118220

AS-PL

1022118230

AS-PL

1022118260

AS-PL

1022118280

AS-PL

1022118310

AS-PL

1022118351

AS-PL

1022118352

AS-PL

1022118353

AS-PL

1022118354

AS-PL

1022118355

AS-PL

1022118400

AS-PL

1022118410

AS-PL

1022118430

AS-PL

1022118440

AS-PL

1022118450

AS-PL

1022118460

AS-PL

1022118470

AS-PL

1022118490

AS-PL

1022118570

AS-PL

1022118571

AS-PL

1022118620

AS-PL

1022118640

AS-PL

1022118641

AS-PL

1022118650

AS-PL

1022118651

AS-PL

1022118660

AS-PL

1022118661

AS-PL

1022118730

AS-PL

1022118731

AS-PL

1022118740

AS-PL

1022118741

AS-PL

1032139

AS-PL

1053656

AS-PL

1058821

AS-PL

1066407

AS-PL

1071383

AS-PL

1072455

AS-PL

1073049

AS-PL

1074633

AS-PL

1079312

AS-PL

1090085

AS-PL

1097304

AS-PL

1097305

AS-PL

1107444

AS-PL

1107446

AS-PL

1117829

AS-PL

1122105

AS-PL

1126051

AS-PL

1128296

AS-PL

1136152

AS-PL

1144182

AS-PL

1151214

AS-PL

120890

AS-PL

1215766

AS-PL

1219711

AS-PL

1221059

AS-PL

1301377

AS-PL

1301496

AS-PL

1301511

AS-PL

1301530

AS-PL

1305962

AS-PL

1307487

AS-PL

1322573

AS-PL

1361258

AS-PL

1361259

AS-PL

1426014

AS-PL

1496231

AS-PL

1511220

AS-PL

1535437

AS-PL

24329

AS-PL

24330

AS-PL

24344

AS-PL

2871A167

AS-PL

2871A168

AS-PL

2871A301

AS-PL

2871A303

AS-PL

2871A306

AS-PL

4M5T10300LC

AS-PL

5030343

AS-PL

54022443

AS-PL

54022453

AS-PL

54022454

AS-PL

54022459

AS-PL

54022464

AS-PL

54022468

AS-PL

54022487

AS-PL

54022498

AS-PL

54022521

AS-PL

54022527

AS-PL

54022543

AS-PL

54022549

AS-PL

54022568

AS-PL

54022669

AS-PL

63320277

AS-PL

63320289

AS-PL

63320305

AS-PL

63320309

AS-PL

63320310

AS-PL

63320315

AS-PL

63320317

AS-PL

63320333

AS-PL

63320511

AS-PL

63321200

AS-PL

63321204

AS-PL

63321205

AS-PL

63321227

AS-PL

63321229

AS-PL

63321231

AS-PL

63321232

AS-PL

63321233

AS-PL

63321234

AS-PL

63321235

AS-PL

63321237

AS-PL

63321238

AS-PL

63321239

AS-PL

63321241

AS-PL

63321243

AS-PL

63321244

AS-PL

63321245

AS-PL

63321246

AS-PL

63321251

AS-PL

63321252

AS-PL

63321253

AS-PL

63321257

AS-PL

63321270

AS-PL

63321275

AS-PL

63321276

AS-PL

63321277

AS-PL

63321278

AS-PL

63321280

AS-PL

63321281

AS-PL

63321282

AS-PL

63321283

AS-PL

63321285

AS-PL

63321287

AS-PL

63321295

AS-PL

63321299

AS-PL

63321300

AS-PL

63321302

AS-PL

63321310

AS-PL

63321311

AS-PL

63321313

AS-PL

63321315

AS-PL

63321316

AS-PL

63321321

AS-PL

63321324

AS-PL

63321328

AS-PL

63321330

AS-PL

63321331

AS-PL

63321332

AS-PL

63321333

AS-PL

63321340

AS-PL

63321343

AS-PL

63321344

AS-PL

63321345

AS-PL

63321346

AS-PL

63321348

AS-PL

63321349

AS-PL

63321351

AS-PL

63321352

AS-PL

63321353

AS-PL

63321355

AS-PL

63321356

AS-PL

63321358

AS-PL

63321361

AS-PL

63321362

AS-PL

63321367

AS-PL

63321389

AS-PL

63321391

AS-PL

63321395

AS-PL

63321398

AS-PL

63321402

AS-PL

63321405

AS-PL

63321412

AS-PL

63321418

AS-PL

63321419

AS-PL

63321421

AS-PL

63321422

AS-PL

63321423

AS-PL

63321425

AS-PL

63321426

AS-PL

63321434

AS-PL

63321436

AS-PL

63321453

AS-PL

63321461

AS-PL

63321465

AS-PL

63321473

AS-PL

63321485

AS-PL

63321489

AS-PL

63321491

AS-PL

63321497

AS-PL

63321501

AS-PL

63321506

AS-PL

63321507

AS-PL

63321600

AS-PL

63321602

AS-PL

63321603

AS-PL

63321604

AS-PL

63321605

AS-PL

63321606

AS-PL

63321607

AS-PL

63321609

AS-PL

63321610

AS-PL

63321611

AS-PL

63321612

AS-PL

63321613

AS-PL

63321614

AS-PL

63321615

AS-PL

63321616

AS-PL

63321617

AS-PL

63321618

AS-PL

63321620

AS-PL

63321625

AS-PL

63321626

AS-PL

63321629

AS-PL

63321631

AS-PL

63321636

AS-PL

63321640

AS-PL

63321641

AS-PL

63321658

AS-PL

63321660

AS-PL

63321661

AS-PL

63321666

AS-PL

63321669

AS-PL

63321671

AS-PL

63321678

AS-PL

63321679

AS-PL

63321691

AS-PL

63321692

AS-PL

63321693

AS-PL

63321695

AS-PL

63321702

AS-PL

63321704

AS-PL

63321705

AS-PL

63321711

AS-PL

63321711B

AS-PL

63321712

AS-PL

63321713

AS-PL

63321715

AS-PL

63321718

AS-PL

63321723

AS-PL

63321724

AS-PL

63321727

AS-PL

63321729

AS-PL

63321730

AS-PL

63321730A

AS-PL

63321730B

AS-PL

63321733

AS-PL

63321734

AS-PL

63321740

AS-PL

63321741

AS-PL

63321746

AS-PL

63321747

AS-PL

63321758

AS-PL

63321761

AS-PL

63321763

AS-PL

63321765

AS-PL

63321770

AS-PL

63321771

AS-PL

63321775

AS-PL

63321776

AS-PL

63321778

AS-PL

63321782

AS-PL

63321788

AS-PL

63321792

AS-PL

63321800

AS-PL

63321801

AS-PL

63321802

AS-PL

63321803

AS-PL

63321804

AS-PL

63321805

AS-PL

63321806

AS-PL

63321809

AS-PL

63321819

AS-PL

63321823

AS-PL

63321826

AS-PL

63321829

AS-PL

63321833

AS-PL

63321836

AS-PL

63321848

AS-PL

63321858

AS-PL

63321859

AS-PL

63321867

AS-PL

63321870

AS-PL

63321896

AS-PL

63321897

AS-PL

63321898

AS-PL

63340004

AS-PL

63341238

AS-PL

63341239

AS-PL

63341240

AS-PL

63341243

AS-PL

63341244

AS-PL

63341321

AS-PL

63341333

AS-PL

63341343

AS-PL

63341344

AS-PL

63341345

AS-PL

63341351

AS-PL

63341353

AS-PL

63341358

AS-PL

63341434

AS-PL

63341636

AS-PL

63341641

AS-PL

63341658

AS-PL

63341666

AS-PL

63341678

AS-PL

63341679

AS-PL

63341695

AS-PL

63341702

AS-PL

63341704

AS-PL

63341711

AS-PL

63341723

AS-PL

63341727

AS-PL

63341730

AS-PL

63341733

AS-PL

63341746

AS-PL

63341758

AS-PL

63341770

AS-PL

63341778

AS-PL

63341896

AS-PL

63377001

AS-PL

63377004

AS-PL

63377006

AS-PL

63377007

AS-PL

63377008

AS-PL

63377009

AS-PL

63377011

AS-PL

63377013

AS-PL

63377402

AS-PL

63377404

AS-PL

63377409

AS-PL

63377410

AS-PL

63377412

AS-PL

63377413

AS-PL

63377423

AS-PL

63377424

AS-PL

63377425

AS-PL

63377460

AS-PL

63377490

AS-PL

63377491

AS-PL

63377492

AS-PL

7312901

AS-PL

95FF10300AA

AS-PL

95FF10300AB

AS-PL

95FF10300AC

AS-PL

95GB10300LA

AS-PL

95GB10300LB

AS-PL

95GB10300MA

AS-PL

95VB10300BB

AS-PL

95VB10300BC

AS-PL

96FF10300DB

AS-PL

96FF10300DC

AS-PL

97AB10300AA

AS-PL

97AB10300AB

AS-PL

97AB10300AC

AS-PL

97AB10300AD

AS-PL

97AB10300AE

AS-PL

98AB10300DC

AS-PL

98AB10300DD

AS-PL

98AB10300DE

AS-PL

98AB10300GC

AS-PL

98AB10300GD

AS-PL

98AB10300GE

AS-PL

98AB10300GF

AS-PL

98AB10300GG

AS-PL

98AB10300GJ

AS-PL

98AB10300JA

AS-PL

98AB10300JB

AS-PL

A4034

AS-PL

A4043

AS-PL

A4048

AS-PL

A4058

AS-PL

A4061

AS-PL

A4111

AS-PL

A6013

AS-PL

CQ1070018

AS-PL

IM5T10300BA

AS-PL

SLR49121

AS-PL

YLE10075

AS-PL

YLE10113

AS-PL

YLE10124

AS-PL

YLE10128

AS-PL

YLE101520

AS-PL

YLE101530

AS-PL

YLE101790

AS-PL

YLE101840

AS-PL

YLE101850

AS-PL

RNLSL342

CARGO

0195705541960896

EAN

2007900024707

EAN

5901259416848

EAN

5901259485417

EAN

54209088

FIAT

138441

LUCAS ELECTRICAL

54209088

LUCAS ELECTRICAL

138441

MAGNETI MARELLI

83613401

OE

14179001

WAI

Promocje Zobacz

Wysyłka natychmiast >10

Wysyłka natychmiast >10

S114-925 

Wysyłka natychmiast 3

Magazyn Holandia >10

M001T30073 

Wysyłka natychmiast 1

Magazyn Holandia >10

TS12M32 

Wysyłka natychmiast 1

Magazyn Holandia >10

AMDF5C-11000-AB 

Wysyłka natychmiast 4

Magazyn Holandia >10